top

МАГ/The International Association for the Humanities     ЖУРНАЛ МЕЖДУНАРОДНОЙ АССОЦИАЦИИ ГУМАНИТАРИЕВ

Лист від президента МАГ

Шановні Колеги – члени МАГ та майбутні члени МАГ!

Звертаюся до Вас із закликом до участі у спільній конвенції Асоціації слов’янських, східноєвропейських та євразійських студій (ASEEES) та МАГ, яка відбудеться 26 – 28 червня 2016 р. у Католицькому університеті, м. Львів. Очікується приїзд близько 300 учасників з Північної Америки, України, Білорусі, Росії та інших країн Східної Європи, роботу яких буде організовано приблизно на 80 сесіях. Робочі мови конвенції: англійська, українська, білоруська, російська.

Ця конвенція є історичною подією. Це перший академічний захід у рамках інституційної співпраці професійних спільнот, представлених ASEEES та МАГ, форум, на якому наші організації співпрацюватимуть, обмінюватимуться ідеями та плануватимуть майбутню співпрацю. Отже, дуже важливим є якнайповніше представництво МАГ на цьому форумі. Я звертаюся до всіх нинішніх і майбутніх членів МАГ із закликом взяти активну участь у цій конвенції.

Очевидно, що складна геополітична ситуація у нашому регіоні надає львівській конвенції особливого значення. Місце зустрічі –  Львів, центр важливого історичного регіону України — символізує важливість діалогу та порозуміння, які будуть забезпечені участю експертів світового класу. Вчені з різних країн матимуть чудову можливість продемонструвати найякісніші зразки відкритого, професійного, зваженого спілкування.

Усі бажаючі можуть зареєструватися для участі в конвенції на сайті ASEEES: www.aseees.org/summer-convention. Для цього треба подати назву доповіді та її коротке резюме.

Остаточний термін подання заявок – 6 січня 2016 р. Будь-ласка, не зволікайте.

Учасники з Білорусі, Росії та України та громадяни інших пострадянських країн (крім тих, що є членами Євросоюзу) можуть звертатися по фінансову підтримку. МАГ надаватиме її на підставі результатів конкурсу письмових заявок-есе (обсяг не має перевищувати 6000 – 8000 знаків)

Якщо Ви плануєте звернутися по фінансову підтримку, Вам треба не лише зареєструватися на сайті ASEEES, але і надіслати заявку-есе на сайті http://thebridge-moct.org/ 

Остаточний термін подання заявок-есе для отримання фінансової підтримки МАГ — 11 січня 2016 р. 

 

I look forward to seeing you in Lviv, June 2016!

До зустрічі у Львові!
Да сустрэчыў Львове!
До встречи во Львове!

Георгiй Касьянов

,